O nas

Maria Stoch Tarnów

Nazywam się Maria Stoch, jestem magistrem fizjoterapii - absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia.

Fizjoterapia to dla mnie życiowa pasja, w której się realizuję i mogę spełniać zawodowo.

Cały czas się rozwijam i zdobywam nowe umiejętności, doświadczenia i uprawnienia do pracy różnymi technikami i metodami.

Uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach a wiedzę, którą tam zdobywam, wykorzystuję jako narzędzia w swojej pracy, żeby móc szybko i skutecznie poprawiać komfort życia i przynosić ulgę w dolegliwościach bólowych moich pacjentów.

Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując w Placówkach Państwowych, świadcząc usługi w ramach NFZ (m. in. „MSWiA” w Tarnowie, w Ośrodku Zdrowia w Szczurowej oraz w placówce „ALMED”), a także świadcząc usługi komercyjne, gdzie przyszło mi się mierzyć z różnymi jednostkami chorobowymi, od drobnych i przewlekłych, aż po skomplikowane dolegliwości bólowe.

Posiadam dyplom i umiejętności z PNF, PNF w skoliozach z Tkanek Miękkich, NST, Masażu Tkanek Głębokich, Starosłowiańskiego Masażu Brzucha (Terapia Wisceralna), Kinesiology Taping.

Jestem także dyplomowanym Terapeutą Manualnym w Modelu Holistycznym - kurs zakończony egzaminem, który zmienił całkowicie moje patrzenie na człowieka i jego problem chorobowe.

Prowadząc prywatną praktykę fizjoterapeutyczną, bardzo często wykonuję pacjentom badania stóp i chodu, na podstawie, których projektuję indywidualne wkładki, które podnoszą komfort chodzenia, zmniejszają zmęczenie i bardzo często są „lekarstwem” na bóle kręgosłupa.

Zapraszam Cię również do obserwowania mojego profilu i podążania razem ze mną ciekawą drogą kreatywnej fizjoterapii, która bardzo dynamicznie się rozwija, a ja podążam z tym nurtem właśnie po to, żeby wdrażać nowe metody i sposoby likwidacji bólu, napięć i dysfunkcji narządu ruchu.

Jeśli mogę Ci pomóc, to zapraszam do kontaktu.


Centrum Narządu Ruchu KINEZIS to nowoczesna Placówka specjalizująca się w diagnostyce narządów ruchu, oraz usługach rehabilitacyjnych. Nasze usługi świadczymy w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 7. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym, który umożliwia nam bardzo dokładne określenie problemu - dysfunkcji kończyn dolnych (stóp, chodu) u pacjenta. Przeprowadzamy badania komputerowe stóp, które pozwalają nam postawić diagnozę i skierować pacjenta na odpowiednie leczenie i rehabilitację. Jesteśmy w stanie pomóc pacjentom w różnym wieku i kondycji fizycznej. Mamy także wieloletnie doświadczenie w doborze oraz wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.